- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Atlasjet Simferopol’e uçmaya başlıyor

Atlasjet Simferopol’e uçmaya başlıyor sitemize 20 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.127 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Simferopol’e uçmaya başlıyor

Yeni hatlarıyla büyümesini sürdüren Atlasjet Havayolları, Ukrayna’ya bağlı Kırım’ın başkenti Simferopol’e uçmaya başlıyor. 6 Mayıs‘ta satışa açılan Simferopol uçuşları, 7 Haziran’dan itibaren Atatürk Havalimanı’ndan yapılacak

Atlasjet Havayolları’nın en yeni destinasyonu Simferopol‘e başlayan uçuşları, haftanın dört günü Atatürk Havalimanın’dan gerçekleşecek.

Kırım Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Simferopol’e uçuşlar Atatürk Havalimanı’ndan Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri, saat 11:00’da; Simferopol’den Atatürk Havalimanı’na ise Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri, saat 13:00’da olmak üzere karşılıklı seferlerle gerçekleştirilecek. Atlasjet’in 1. sınıf kalite, 3. sınıf fiyat ayrıcalığını Ukrayna ve Kırım halkına da yaşatıyor olacağız. Uçuşlarımızda EkonomiPlus hizmetimizin yanı sıra Business Class hizmetimizle de buluşturacağız. Atlasjet ayrıcalıklarının yanı sıra Simferopol uçuşlarında sağlanan bagaj hakkı da diğer destinasyonlardan daha fazla, EkonomiPlus 30 kg, Business Class ise 40 kg olacak” dedi.

atlasjet-image-598x300

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz