- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Güzel Haber: Atlasjet 7 Haziran’da Kırım seferlerine başlıyor

Güzel Haber: Atlasjet 7 Haziran’da Kırım seferlerine başlıyor sitemize 10 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 785 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Güzel Haber: Atlasjet 7 Haziran’da Kırım seferlerine başlıyor

THY Kırım Uçuşları fiyatları anormal derecede artmıştı

Türkiye’nin özel havayolu şirketlerinden Atlasjet 7 Haziran’dan itibaren Ukrayna’nın turistik bölgesi olan Kırım’a tarifeli seferler başlatıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Ukrayna’ya bağlı Kırım Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Akmescit’e yapılacak olan seferler haftanın 4 günü, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri gerçekleştirilecek. Saat 11.00’de İstanbul’dan kalkacak olan uçaklar, saat 13.00’te dönüş seferini gerçekleştirecekler.

Kırım’a seferler başlatarak dış hatlardaki destinasyon sayısı 7’ye çıkaran Atlasjet’in İcra Kurulu Başkanı Sami Alan, “Ukrayna bizim büyük dostluk beslediğimiz ülkelerden biridir. Tarih boyunca Türkiye ve Ukrayna ile tarihi, ticari ve coğrafi olarak yakınlıklarımız olmuştur. Destinasyon açısında da Atatürk Havalimanı’nda her zaman ilk beşin içinde yer almaktadır. Biz de Ukrayna’ya bağlı Kırım Özerk Cumhuriyeti’nin başkentiSimferopol’e başlattığımız uçuşlarımızla yeni bir uçuş alternatifi olmayı hedefliyoruz. Atlasjet’in 1. sınıf kalite, 3. sınıf fiyat ayrıcalığını Ukrayna ve Kırım halkına da yaşatıyor olacağız. Uçuşlarımızda EkonomiPlus hizmetimizin yanı sıra Business Class hizmetimizle de buluşturacağız” dedi.

Ukrayna Aerosvit Hava Yolları şirketinin iflas etmesinden sonra THY Kırım Uçuşları fiyatları anormal derecede artmıştı.

Türkiye ile Kırım arasında halen Türk Hava Yolları ve Ukrayna’ın Air Onix şirketleri sefer yapıyor.

Atlasjet_kirim-seferleri

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz