- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Kyiv Post Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Brian Bonner, Kyiv Post gazetesinin satışa çıkarıldığını bildirdi

Kyiv Post Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Brian Bonner, Kyiv Post gazetesinin satışa çıkarıldığını bildirdi sitemize 03 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 849 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kyiv Post Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Brian Bonner,  Kyiv Post gazetesinin satışa çıkarıldığını bildirdi

Rbc.ua haberine göre; 1995 yılında yayın hayatına başlayan haftalık İngiliz Kyiv Post gazetesi için ‘Newspaper for sale’ yazan Bonner, yayının bağımsız ve oldukça etkili olduğunu ve basın özgürlüğüne saygısı olmayan oligarkların potansiyel alıcı olarak dikkate alınmayacaklarını ‘Sadece ciddi teklifler değerlendirilecek’ diye yazdı.

Gazetenin belli yatırımlara ihtiyacı olduğuna dikkat çeken ve fakat rasyonel kaynak kullanımı durumunda parlak gelecek vaat eden Bonner, ‘‘Gazete, büyük sorunları ve büyük potansiyeli olan, gelişmekte olan bir ülkede bulunuyor. Gazete okuyucuları – genelde iş adamları, diplomatlar ve bölge olaylarını takip eden İngilizce konuşan okuyucular’’ diye yazdı.

Kyiv Post 1995 yılında Amerikalı Jed Sunden tarafından kuruldu. 2009 yılından itibaren gazete yayıncısı ISTIL Grubu sahibi İngiliz vatandaşı Muhammed Zahoor. Kyiv Post Genel Editörü Brian Bonner, Genel Müdürü ise Michael Willard.

kiev-post

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz