- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Rusların Türkiye’yi tercih nedenleri

Rusların Türkiye’yi tercih nedenleri sitemize 12 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.189 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Rusların Türkiye’yi tercih nedenleri

Rus turistin tatil tercihlerinde Türkiye’nin ilk sırada yer almasının nedenleri, Rusya’nın popüler bir gazetesine konu oldu.

Rusya’nın popüler gazetelerinden Konsomolskaya Pravada, Rus turistin tatil tercihlerinde Türkiye’nin ilk sırada yer almasının nedenlerini sayfalarına taşıdı.
rus-turistler

Gazetenin yazarı Oksana Bassauer’in imzasıyla yayınlanan ‘Neden Her Yaz Türkiye’de Tatil Yapıyorum’ başlıklı haberde, Türkiye ve Türk turizmi hakkında geniş bilgiye verildi.
Yazıda, Rusların Türkiye’yi tercih etme nedenleri arasında mükemmel doğa, temiz hava, her yıl kendisini yenileyen hizmet anlayışı ve tüm yıla yayılan turizm potansiyelinin etkili olduğu belirtildi.

Türkiye’deki turkuaz denizin, insanın ruhunu okşadığı ifade edilen yazıda, Pamukkale, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki tarihi mekanlarla rafting ve alışveriş olanakları anlatıldı.

Bassuer yazısında, tatili sırasında karşılaştığı başka bir Rus turistin, ‘Burası güvenilir bir ülke. Her yıl Türkiye’ye gelmeme karşın tüm tarihi değerleri tam olarak göremedim. Türkler işlerinde profesyoneller.

Her yıl yeni önerilerle turistleri ülkelerine çekmeyi çok iyi biliyorlar’ sözlerini aktardı.

antalyada-rus-turistler

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz