- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sevastopol’de Yayaya Çarpıp Kaçan Kişi Milletvekili Çıktı

Sevastopol’de Yayaya Çarpıp Kaçan Kişi Milletvekili Çıktı sitemize 09 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 546 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Sevastopol’de Yayaya Çarpıp Kaçan Kişi Milletvekili Çıktı

Ukrayna Sevastopol’de  bir milletvekili , yaya geçidinde bir yaya’ya çarptı ve kaçtı. Görgü tanıklarının ifadesi ile çarpıp kaçan kişiye ulaşan polis kazayı yapanın bir milletvekili olduğunu söyleyip ismini açıklamamıştır.
Kaza sırasında kazazedenin bir kafa travması geçirildiği söylenildi.

Milletvekili’ne 3 yıla kadar  hapis cezası veya 3,4 ten 8,5 bin grivnaya kadar para cezasına çarptırılabileceği söylendi.

 

Пострадавший получил черепно-мозговую травму

В Севастополе 22 февраля по улице Частника, напротив детско-юношеской спортивной школы “Чайка”, депутат горсовета, по словам очевидцев, сбил человека на своем внедорожнике и скрылся.

Депутата могут наказать штрафом от 3,4 до 8,5 тысяч, либо даже посадить в тюрьму на 3 года, сообщает ”В городе”.

“Он осуществил наезд на пешехода Лазаренко Р. С., который переходил проезжую часть дороги по обозначенному пешеходному переходу слева направо по ходу движения автомобиля. Водитель с места происшествия скрылся. В результате ДТП Лазаренко нанесены телесные повреждения в виде: черепно-мозговой травмы, сотрясения мозга и ушиба правого бедра”, – указано в материалах досудебной проверки.

sevastopolde-kaza

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz