- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

THY Herson’a da uçmak istiyor

THY Herson’a da uçmak istiyor sitemize 21 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.003 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

THY Herson’a da uçmak istiyor

3. Uluslararası “Herson – Tavriya Ekolojik Tatil, Tedavi ve Seyahat” Turizm Forumu çerçevesinde Herson Valisi Nikolay Kostyak, diplomatik temsilciler ve forumun onur konaklarıyla görüşmeler yaptı. Bu konuklar arasında Türk Hava Yolları OdessaMüdürü Ayhan Kocaman ve beraberindekiler de vardı.

Herson Valiliğinin resmi sitesinde yer alan habere göre görüşmede Herson Havalimanı ile işbirliği yapma olanakları ele alındı. Türk heyeti Herson’daki geniş turizm olanakları hakkında bilgi edindi.

THY Odessa Müdürü Ayhan Kocaman Herson Valisi Nikolay Kostyak ile görüşmesinde, Türk Hava Yollarının Herson Havalimanı ile işbirliği yapmak istediğini söyledi.

Görüşmenin sonunda taraflar Türkiye ile Ukrayna’nın Herson Bölgesi arasında hava ulaşımını sağlamaya yönelik işbirliği yapmak için anlaşmaya varıldı.

Herson’un Skadovsk kentinde 16-18 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen 3. Uluslararası “Herson – Tavriya Ekolojik Tatil, Tedavi ve Seyahat” Turizm Forumuna yaklaşık 1000 kişi katıldı. Forumda Avusturya, Beyaz Rusya, Gürcistan, İtalya, Kuveyt, Kazakistan, Kırgızistan, Litvanya, Almanya, Rusya, Slovakya, Türkiye, İsveç ve Estonya’dan katılımcılar yer aldı.

Turkish_Airlines

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz