- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Turkcell Ukrayna’da Teknolojik Uygulamalarını Anlattı

Turkcell Ukrayna’da Teknolojik Uygulamalarını Anlattı sitemize 01 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 819 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Turkcell Ukrayna’da Teknolojik Uygulamalarını Anlattı

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, Ukrayna Çağrı Merkezi Derneği’nin Şubat ayında Kiev’de düzenlediği “En iyi uygulamalar” konulu konferansına katıldı. Turkcell Global Bilgi’nin Yurtdışı İş Geliştirme Direktörü Vildan Çal Özel’in “En yeni teknolojiler” konusunda bir sunum gerçekleştirdiği konferansta Kyivstar, MTS Ukraine, Avaya, Ukrsibbank, Viasat gibi Ukrayna’nın önde gelen çağrı merkezleri de sektör deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

Turkcell Global Bilgi’nin Yurtdışı İş Geliştirme Direktörü Vildan Çal Özel’in “En yeni teknolojiler” konulu sunumunda; çağrılarda kimlik doğrulama sürecini ortalama 20-45 saniye kısaltan “Ses tanıma” ve arayanların menüler arasında kaybolmadan yapmak istedikleri işlemi sisteme doğal bir şekilde konuşarak iletebildikleri “Laftan Anlayan Sesli Yanıt Sistemi” teknolojileri hakkında bilgi verdi. Dünyada da çok az örneği olan bu uygulamalarda Turkcell Global Bilgi’nin yakaladığı başarılı uygulamaların anlatıldığı sunum, sunum katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Turkcell Global Bilgi’nin Yurtdışı İş Geliştirme Direktörü Vildan Çal Özel “Turkcell Global Bilgi olarak çağrı merkezi sektöründe teknoloji uygulamalarımızla fark yaratıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dünya standartlarındaki uygulamalarımız ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da adımızdan söz ettiriyoruz. Kiev’de gerçekleştirilen konferansta uluslararası ödüllere layık görülen “Ses tanıma” ve “Laftan Anlayan Sesli Yanıt Sistemi” teknolojilerimizi Ukrayna’nın önde gelen firmalarıyla paylaştık. Dünyada da başarılı uygulamalar arasında gösterilen ses teknolojilerimizi uluslararası platformda paylaşmaktan ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiş olmaktan ötürü son derece mutluyuz.”

Konferans’ta dört ana başlık üzerinde duruldu

Ukrayna’da gerçekleştirilen konferansta “Çağrı merkezlerindeki yeni eğilimler ve bakış açıları”, “Etkin iş süreçleri yönetimi”, “En yeni teknolojiler” ve “İnsan kaynakları yönetimi” olmak üzere 4 ana başlık üzerinde duruldu.

turkcell-mobile

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz