- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Ukrayna 32 ülke ile hat sınırlamalarını kaldırdı ama Türkiye buna dahil edilmedi

Ukrayna 32 ülke ile hat sınırlamalarını kaldırdı ama Türkiye buna dahil edilmedi sitemize 09 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 477 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ukrayna 32 ülke ile hat sınırlamalarını kaldırdı ama Türkiye buna dahil edilmedi

Ukrayna 32 ülkeyle, sefer, havayolu şirketi veya hat sayısında sınırlamaları kaldırdı. Bu ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor.

Ukrayna Devlet Havacılık İdaresi, Gürcistan, İspanya, Rusya, Slovakya, Romanya ve Birleşik Arap Emirlikleri ile “açık semalar” rejimine geçerek tüm sınırlamaları kaldırdı. Ukrayna ile bu ülkelerin şirketleri diledikleri hatta istedikleri kadar sefer yapabilecekler.

Ukrayna 13 ülkeyle de belirli hatlarda sınırlamaları sürdürerek, havayolu sayısı ve frekansta tüm sınırlamaları kaldırdı. Bu ülkeler arasında Brezilya, Bulgaristan, Vietnam, Danimarka, Letonya, Libya, Lüksemburg, Makedonya, Moğolistan, Norveç, Suriye, Slovenya ve İsveç yer aldı.

Ukrayna, diğer 13 ülkeyle de sınırlamaları kısmen kaldırıldı. Örneğin Ermenistan, Azerbaycan, İsrail uçuşları için frekans ve havayolu şirketi sınırlamasını sürdürürken, İngiltere, Moldova, Almanya, Macaristan ve Polonya için ise belirli hatlar korunurken, uçuş sayısında ve havayolu şirketlerindeki sınırlamalar kaldırıldı.

Ukrayna’nın 7 şehrine uçan Türk havayolu şirketleri, frekans kotasını doldurmuş olduklarından yeni hat açabilmek için Ukrayna’nın sivil havacılık otoritesinden yeni izinler bekliyor.

kiev-aeroporto-borispol-

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz