- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Yabancı Erkekler İçin Ukrayna’da Evlilik Safarileri Düzenleniyor

Yabancı Erkekler İçin Ukrayna’da Evlilik Safarileri Düzenleniyor sitemize 18 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 5.776 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yabancı Erkekler İçin Ukrayna’da Evlilik Safarileri Düzenleniyor

Yabancı damat adayları için Ukrayna’da düzenlenen “evlilik safarileri”nde çekilen fotoğraflar görenleri şoke ediyor.

Damatlar Ukrayna’da düzenlenen özel partilerde kendilerinden yarı yaşta olan kızlarla tanışabilmek için 1500 ila 3000 sterlin arası bir parayı gözden çıkarıyorlar. Eski Sovyet ülkelerinde evlilik turlarını düzenleyen yüzlerce şirket bulunuyor. Tur şirketleri damat adaylarına seyahat süresince “aile değerlerine bağlı” güzel genç kızların devamlı refakat edeceği garantisini veriyorlar.

Damatlar bu gezilerde cennete düşmüş gibi oluyorlar. Çünkü erkek başına düşen kız sayısı 10’u geçiyor. 15-25’lik gruplar halinde gelen yabancılar yaklaşık 150-250 kızla tanışıyorlar. Damat adayları günde ortalama 5 kızla tanışıyor.

Ancak bu tip bir tanışma yolu ile kurulan evliliklerde her iki tarafı da çeşitli riskler bekliyor. Evliliğe hazır olduğu varsayılan damat adayları, gelinlerin beklediği kadar varlıklı olamayabiliyor veya psikolojik bozuklukları taşıyabiliyor. Öte taraftan bazı kadınlar evliliği sadece para için yapıyor. Kadının evlendikten sonra soygun yapıp memleketine kaçtığı olaylara rastlanıyor.

rus-ve-ukrayna-kizlari

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz