- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Yanukoviç: Bu Ceza Polise İbret Olsun

Yanukoviç: Bu Ceza Polise İbret Olsun sitemize 07 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 671 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yanukoviç: Bu Ceza Polise İbret Olsun

 

Geçtiğimiz hafta Nikolayev şehrinde 2 polis memuru bir kadına tecavüz edip sonrada dayak atmaları üzerine halk ayaklanarak polis karokoluna saldırmıştı.

Ukrayna Cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç, Nikolayev ilinin Vradiyevka kentinde bir kadına tecavüz eden polis memurlarının, başkalarına ibret olacak şekillde, en sert şekilde cezalandırılmalarını istedi.

Yanukoviç, yargıçların yemin töreninde yaptığı konuşmada, Ukrayna Emniyet Teşkilatı’na ve Ukrayna yargı organlarına seslenerek, söz konusu polislerin meslekten ihraç edilmelerine yönelik işlemlerin derhal gerçekleştirilmesi ve bu kişilere, en sert cezanın verilmesi gerektiğini söyledi.

Yanukoviç, “ben, yasaları korumakla görevli olan kişilerin yasaları ihlal etmesine kesinlikle hoşgörü göstermem”, diye konuştu. Yanukoviç ayrıca, emniyet teşkilatında sicili parlak olmayan polis memurlarına yönelik geniş kapsamlı bir tasfiyenin yapılması gerektiğini dile getirdi.

yanukovic

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz