- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

27 Şubat’ta Yalta’da 22. Uluslararası “Kırım. Turizm 2013” Turizm Fuarı yapılıyor

27 Şubat’ta Yalta’da 22. Uluslararası “Kırım. Turizm 2013” Turizm Fuarı yapılıyor sitemize 09 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 536 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

27 Şubat’ta Yalta’da 22. Uluslararası “Kırım. Turizm 2013” Turizm Fuarı yapılıyor

Fuarın açılış konuşmasını yapan KırımBakanlar Kurulu Başkan Yardımcısı Pavel Burlakov, Kırım Başbakanı Anatoliy Molilyov adına fuarın katılımcılarını selamladı. Burlakov, “Kırım. Turizm 2013” Turizm Fuarı – Turizm sektörünün önde gelen temsilcilerini yapıcı diyalog için bir araya getiren uluslararası bir platformudur. Fuar Kırım için bir gelenek haline geldi ve turizm alanında Ukrayna’nın en büyük etkinliklerinden biri oldu.” dedi.

Burlakov, sanatoryum ve rekreasyon kompleksinin geliştirilmesinin hükümetin önceliklerinden birisi olduğunu kaydederek Kırım’da merkezi hükümetin desteği ile turistik altyapısının kurulduğunu, tatil sezonunun uzadığını, sağlık ve etkinlik turizminin yaygınlaştığını belirtti.

Burlakov “Kırım eşsiz bir bölgedir.Yarımada mimari ve tarihi anıtlar, doğal kaynaklar, sağlıklı iklim bakımından zengindir. Bölge yıl boyunca turizme açık olmak için güçlü bir potansiyele sahiptir. Kırımhükümeti sistematik olarak bunun üzerinde çalışıyor.” dedi.

Başbakan Yardımcısı Burlakov fuar katılımcılarına ve misafirlerine verimli, karlı iş sözleşmeleri diledi.

Fuar, yerli ve yabancı pazarlarda Kırım’ın turizm hizmetlerini tanıtmak, turizm şirketleri ve Kırımlı üreticileri arasında işbirliği ve iş bağlantılarının güçlendirilmesi için düzenleniyor.

Fuara Kırım, Ukrayna’nın farklı bölgelerinden ve Karadeniz ülkelerden 500’den fazla şirketin temsilcisi katılıyor.

Fuar 1 Mart’a kadar devam edecek. Fuar kapsamında, Karadeniz Ekonomik İşbirliği Turizm Çalışma Grubu toplantısı,  Turizmde Uluslar arası Bilgi Teknolojileri Forumu, “Black Sea Event Fest” Turizim ve Şov dunyasında Otel Animasyon festivali, yuvarlak masa toplantıları, seminerler, sergiler yapılıyor.

yalta-kirim-ukrayna

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz