- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Müslüm Gürses’in ‘öldüğü’ iddiası sabah saatlerinde gündemi sarstı

Müslüm Gürses’in ‘öldüğü’ iddiası sabah saatlerinde gündemi sarstı sitemize 09 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 859 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Müslüm Gürses’in ‘öldüğü’ iddiası sabah saatlerinde gündemi sarstı

Kasım ayında by-pass ameliyatı geçiren; sonrasında karaciğer ve böbrek yetmezliği sorunu yaşayan, Müslüm Gürses yaşam mücadelesini kaybettiği iddia edildi.

Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, Müslüm Gürses’in sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Şener, Gürses’in yoğun bakımdaki tedavisinin devam ettiğini ancak durumunun kritik olduğunu her an kaybedebileceklerini söyledi.

Doktor Deniz Şener, “Müslüm beyle ilgili olarak son günlerde olan durumundan farklı bir durum yok. Genel durumu iyi değil. İyiye gitmiyor. Uzun süren bir yoğun bakım sürecini beraber yaşadık. Halen yoğun bakımda. Makine desteğiyle birlikte hayatını sürdürmekte. Genel durum itibariyle iyi değil. Kaybedebiliriz. Ancak şuanda bir beyin ölümü gerçekleşmiş değil. Genel durum itibariyle geçen süreci de düşünürsek durumunun iyi olmadığını ve özellikle son günlerde iyiye gitmediğini görüyoruz. Kaybedebiliriz, bu risk oldukça yüksek. Ama şu anda makinelerin desteğiyle hayatını sürdürmekte” dedi.

Müslüm-Gürses-muslum-baba

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz