- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Türkler Tatil İçin Kırım’ı Tercih Ediyor

Türkler Tatil İçin Kırım’ı Tercih Ediyor sitemize 05 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.715 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türkler Tatil İçin Kırım’ı Tercih Ediyor

Kırım Tatil ve Turizm Bakanı Aleksandr Liyev, turist sayısını artırmak için yapılan çalışmalara ilişkin olarak basına verdiği demeçte bu yıl Türkiye’den Kırım’a gelen turist sayısının yüzde 37 arttığını söyledi.

Aleksandr Liev, Türkiye’nin otelcilik uzmanları ile işbirliği yapıldığını, uzmanların katılımıyla Kırım’daki otellerin verimliliğini artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirildiğini belirtti.

“Kırım, Türk turistleri çekebilecek mi?” sorusuna Aleksandr Liyev, “Tabii ki, hem biz hem Türkiye tarafı Kırım’daki otellerde hizmet kalitesini yükseltmek istiyoruz. Her yıl 30 milyondan fazla Türk vatandaşı turistik amaçla yurt dışına çıkıyor.” dedi.

kirim-ukrayna-tatil.jpq

 

“Kırım, turistik destinasyon olarak Türklerin büyük ilgisini çekiyor. Bu yıl Türkiye’den Kırım’a gelen turist sayısı yüzde 37 arttı. Vizelerin kaldırılması ve Türkiye’de yapılan büyük pazarlama çalışmaları sonucunda böyle bir artış görüldüğünü düşünüyorum. Tabii ki Türkiye standartlarını yakalayan oteller daha fazla talep ediliyor” dedi.

ukrayna-turlari.jpq

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz