- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Ukrayna Başbakanı Nikolay Azarov, hükümetin yakıt vergisine zam yapmayı düşünmediğini bildirdi

Ukrayna Başbakanı Nikolay Azarov, hükümetin yakıt vergisine zam yapmayı düşünmediğini bildirdi sitemize 13 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 730 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Ukrayna Başbakanı Nikolay Azarov, hükümetin yakıt vergisine zam yapmayı düşünmediğini bildirdi

Korrespondent sitesinde yer alan habere göre Azarov facebook sayfasında yaptığı açıklama şöyle: ‘‘Gerçek yakıt vergi boyutlarını daha önce belirtmiştim. Medyada yakıt vergi zammı ve başka birçok konuyla ilgili çıkan söylentilerin aksine hükümetin gündeminde böyle bir uygulama yoktur’’

Azarov ayrıca ‘‘Hükümetin planları arasında böyle bir şey yok’’ diyerek Ukrayna’da second hand (ikinci el) eşya satışlarının yasaklanacağına ilişkin söylentileri yalanladı.

Ukrayna Altyapı Bakanlığı yakıt vergilerinin yükselmesi için sürekli lobi oluşturmakta. Bakanlık, Ukraynayollarının iyileştirilmesi için yakıt vergilerinin minimum Avrupa düzeyine kadar yükseltilmesi gerektiğini düşünüyor.
Batkivşina muhalefet partisi milletvekili Vitaliy Nemilostivıy, parlamentoya girişimcilere ikinci el giysi ve ayakkabı satışını yasaklaması teklifinde bulunmuştu. Parlamentoda bununla ilgili 2320 nolu yasa tasarısının kaydı 18 Şubatta yapıldı.

azaroz.ukrayna-basbakani

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz