- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Ukrayna Kazantip Festivali Başladı

Ukrayna Kazantip Festivali Başladı sitemize 05 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiş ve 7.292 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Ukrayna Kazantip Festivali Başladı

 

4 Ağustos Pazar günü resmi açılışı yapılan festivale çoğu yabancı ülkelerden binlerce genç katılıyor. Bu sene 21’inci yılını kutlayacak olan festival, Ağustos ayının sonuna kadar  açık kazantip.1olacak.

Türkiye’dende festival için geliyorlar

Yapılan reklamlarla her sene daha kalabalık bir hal alan KaZantip festivaline Türkiye’den de yoğun ilgi var.

Türkiye’deki bazı radyoların çekilişle bilet hediye ettikleri organizasyon, ençler için populeritesini kaybetmiyor.

Giriş 270 Dolar oldu

Ukrayna’ya bağlı Kırım Özerk Cumhuriyeti’nin Evpatoriya kentine yakın bir köyde (Popovka) gerçekleştirilen festivale giriş biletleri 270 Dolar. Tek seferlik giriş için ise 100 Dolar ödemek gerekiyor. Üzerinde KaZantip yazan sarı renkli çantası olanlar için giriş ücretsiz.

Günlük kiralık evlere Kiev tarifesi

Festival her ne kadar populer olsa da tuvalet ve barınma sorunları giderilmiş değil.  Festivalin yakınındaki köyde ise günlük kiralık dairelerin fiyatları Kievle yarışıyor.

1990’lı yıllarda spor aktivitilerinin düzenlendiği KaZantip, geçen yıllarla birlikte elektronik müziğin ağırlıklı olduğu dünyaca ünlü bir festivale dönüşmüş.

 

kazan-tip                                                                                                                                                                                     kazantip-beachlife

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz