- Hoşgeldiniz

UKRAYNA GÜNLÜK HAVA DURUMU

KIEV WEATHER

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Ukrayna’ya Uçuşlarda Ucuz Bilet Kampanyası Başladı

Ukrayna’ya Uçuşlarda Ucuz Bilet Kampanyası Başladı sitemize 18 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 828 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ukrayna’ya Uçuşlarda Ucuz Bilet Kampanyası Başladı

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Sabiha Gökçen’den Ukrayna’nın başkenti Kiev’e kampanyalı uçuşlara başladı. THY, Kiev- Sabiha Gökçen karşılıklı seferlerde, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan uçuşlarda vergiler hariç 99 dolardan başlayan fiyatlardan uçuyor. Ayrıca Kiev çıkışlı bazı Avrupa şehirlerine gidiş-geliş biletleri 129 dolardan başlıyor.

THY’den yapılan açıklamada Ukrayna’nın başkenti Kiev’den İstanbul Sabiha Gökçen’e gidiş-dönüş her şey dâhil biletlerin 99 dolardan satılmaya başladığı bildirildi. Aynı zamanda, Sabiha Gökçen’den; Kiev’e gidiş-dönüş bilet fiyatı ise her şey dâhil 99 Euro’dan satılıyor.

Yapılan açıklamada, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin biletlerini, 10-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında alması gerektiği ve seyahatlerini ise 10 Temmuz 2013 ile 31 Ağustos 2013 tarihleri içinde planlanması gerektiği belirtildi.

Promosyon çerçevesinde satılan 99 dolarlık ve 99 Euro’luk ücretlerin vergisiz fiyatlar ve THY’nin resmi web sitesi ücretleri olduğu belirtildi. Açıklamada söz konusu bilet fiyatlarının havayolu satış ofislerinde ve acentelerde bu ücretlerin değişiklik gösterebileceği ifade edildi.

Öte yandan THY, Kiev’den; Paris, Barcelona, Cenevre, Frankfurt, Hamburg, Dusseldorf, Lyon, Hannover, Stokholm, Oslo, Kopenhag, Helsinki, Goteborg, Madrid, Lisbon ve Malta’ya vergiler hariç geliş gidiş 129 dolardan bilet satışına başlayacak. Kiev-Avrupa kampanyasından yararlanmak isteyenlerin biletlerini 12 Temmuz ile 12 Ağustos 2013 tarihleri arasında alması ve seyahatlerini ise 12 Temmuz 2013 ile 31 Ağustos 2013 tarihleri içinde planlanması gerektiği belirtildi.

thy-turk-hava-yollari

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :